fbpx

Na co dzień pracuję w korporacji, a po godzinach prowadzę sesje coachingu i mentoringu kariery z kobietami, dla których spełnienie w pracy jest istotną wartością.

Proces odnowy rozpoczynamy od wytyczenia celu zawodowego i zbudowania strategii dotarcia do niego. Podczas tego indywidualnego procesu masz dostęp do całej mojej zakulisowej wiedzy i możesz zadać każde nurtujące Cię pytanie, dzięki czemu współpraca ze mną pomoże Ci nie tylko stworzyć atrakcyjny profil zawodowy i czuć się pewnie na kolejnej rozmowie rekrutacyjnej, ale także poznać ukryte mechanizmy decyzji rekrutacyjnych. Głęboko poznałam i rozumiem sposób w jaki działają struktury firm, dlatego też jestem w stanie oddziaływać na nie w efektywny sposób.

Chętnie ujawnię przed Tobą te sekrety i będę Twoim duchowym przewodnikiem po świecie korporacji.

Pracuję na trzech poziomach – uzdrawiam umysł, duszę i ciało. Tak, ciało też – gdy trzeba
podpowiadam jak wprowadzić zdrowy styl życia, aby obudzić się z letargu i pobudzić
wewnętrzną energię. Sama przeszłam taką odnowę i cieszę się teraz lepszą jakością życia.

Zgodnie z testem Gallupa „Strenghts finder” moimi najmocniejszymi stronami są

Niech zatem nie dziwi Cię, że mając taki profil talentów, nie cierpię bylejakości i ślizgania się po powierzchni. Jestem nastawiona na rezultaty i interesuje mnie tylko efekt WOW.

Kobiety zgłaszają się do mnie o pomoc, gdy potrzebują świeżego spojrzenia na swoją sytuację. Mówią o mnie, że mam niezwykłą intuicję i trafiam w samo sedno. Czuję połączenie z Siłą Wyższą (możesz ją nazwać jak chcesz), która prowadzi mnie przez proces transformacji klienta. Dlatego jestem dobra w tym co robię.

Zanim odkryłam swoją ścieżkę serca robiłam w życiu różne rzeczy.

Prowadziłam własną firmę oferującą różne techniki rozwoju osobistego. Uczyłam w szkole angielskiego. Napisałam swoją pierwszą książkę o… odchudzaniu, a także odrzuconą przez kilka wydawnictw powieść. Stałam za barem w Londynie i sprzątałam domy w Chicago. Byłam redaktorem nieistniejącego już pisma o rozwoju osobistym.

Zanim zosta

Niech mój bogaty bagaż doświadczeń uwolni Cię od lęku, że może być dla Ciebie za późno na zmianę.

 

Wierzę, że poziom naszego rozwoju zawodowego jest odzwierciedleniem stanu naszego umysłu i ducha. Dlatego twierdzę, że bez rozwoju osobistego, rozwój kariery jest
efemeryczny. Często odświeżenie CV to za mało, aby dokonać diametralnej zmiany w życiu zawodowym.

Jeżeli chcesz zmienić świat wokół siebie, to zacznij od siebie, swoich przekonań, zachowań i postawy.

Być może słyszałaś indiańskie przysłowie, że “można doprowadzić konia do wodopoju, ale nie można zmusić go do picia”.

Praca ze mną jest katalizatorem Twojego potencjału i silnym bodźcem popychającym Cię do przodu ale tylko wtedy, gdy jesteś gotowa na zmianę swojego sposobu myślenia i działania.

Marzy mi się świat, w którym kobiety wychodzą z cienia i zmieniają firmy, w których pracują.

Odważysz się do nich dołączyć?

Podeskcytowana wizją transformacji swojej kariery? Chcesz porozmawiać o tym czy praca ze mną to dobry pomysł?