fbpx

Nie wszyscy potrzebują rozbudowanych programów mentoringowych czy coachingu, aby odnaleźć swoją właściwą drogę kariery. Czasem wystarczy tylko lekka korekta toru… w formie pojedynczej, ale bardzo konkretnej konsultacji z ekspertem. Jedno wyzwanie lub palące pytanie – jedna godzina całej mojej uwagi dla Ciebie. Brzmi jak dobry plan?

 

Powiedz, jakie pytania chodzą Ci po głowie? Może zastanawiasz się…

Czy to na pewno dobry moment na zmianę pracy?

Czy bardziej opłaca Ci się pracować w dużej czy małej firmie?

Czy możesz od razu awansować na pozycję X, czy powinnaś najpierw postarać się o Y?

Jak rekruterzy postrzegają Twoje CV i/lub wizerunek w sieci?

Jak możesz lepiej zaprezentować Twoje mocne strony?

 

 

 

Jak nie dać się zaskoczyć rekruterowi?

Jak wybrać właściwą z kilku ofert pracy?

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej na Twoje wymarzone stanowisko?

Co jeśli Twój pracodawca złoży Ci kontrpropozycję?

Jak odnaleźć się na nowym stanowisku – zwłaszcza jeśli będziesz zajmować się zarządzaniem zespołem?

 

Czujesz, że od osiągnięcia celu zawodowego dzieli Cię jedna rozmowa z doświadczoną w rekrutacji mentorką?
Mogę być nią ja!

Dlaczego jestem odpowiednią osobą do takiej konsultacji?

Mam za sobą kilkanaście lat doświadczenia jako dyrektor personalny dużych firm.

Wiem, na co zwracają uwagę rekruterzy, dlatego mogę pomóc Ci przygotować CV i zbudować pewność siebie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Znam od kulis działanie struktur firm i wiem, jak na nie wpływać.

Poprzez moje książki i programy pomogłam osiągnąć cele zawodowe już tysiącom kobiet! Ich historie to także część mojego doświadczenia.

Ważne!

Konsultacje są też świetnym rozwiązaniem, jeśli to Ty zarządzasz zespołem pracowników i stoją przed Tobą bardzo konkretne wyzwania.

Może właśnie zastanawiasz się, jak delegować zadania, rozwiązać konflikt w zespole albo poradzić sobie z trudnym pracownikiem? A może właśnie stanęłaś na czele zespołu , którego jeszcze niedawno byłaś szeregowym członkiem? Mam ogromne doświadczenie w coachingu liderów – wiem, z jakimi problemami borykają się na co dzień i jak je skutecznie rozwiązać. Chętnie Ci pomogę!

A jak to wygląda krok po kroku?

Zbadanie Twoich potrzeb i sytuacji

Po Twoim zgłoszeniu chęci współpracy wyślę Ci kilka pytań, które pomogą mi zbadać Twoją aktualną sytuację zawodową i aspiracje.

Wybór głównego tematu sesji

Decyzja co do tematu należy do Ciebie. Najczęściej klienci konsultują się ze mną w sprawie rozmów rekrutacyjnych, profesjonalnego wizerunku, ścieżki kariery i zarządzania zespołem.

Przykładowe tematy sesji

Rezerwacja terminu sesji

Umawiamy się na konkretną datę i godzinę. Uwaga! Sesje prowadzę w tygodniu w godzinach 18.00-20.00 lub w soboty do 12.00.

Płatność

Regulujesz płatność na wskazane konto bankowe, co najmniej 1 dzień przed pierwszą sesją. Wystawiam faktury – więc możesz od razu podesłać mi swoje dane.

Konsultacja

Spotkamy się na sesji, która potrwa 60 minut. Konsultacja odbędzie się on-line (Skype).

Twoje wspaniałe rezultaty

Po konsultacji powinny zniknąć wszelkie wątpliwości. Możesz działać i cieszyć się z wprowadzonych zmian!

Co może się stać, jeśli nie skorzystasz z tej oferty?

Jest duża szansa, że:

  • dalej będziesz stać w miejscu przez brak odpowiedzi na palące Cię pytanie,
  • zmarnujesz kilka miesięcy albo i lat (i być może sporo pieniędzy), samodzielnie poszukując odpowiednich rozwiązań, a przy okazji tonąc pod zalewem sprzecznych rad od nieznajomych lub amatorów,
  • wątpliwości nie dadzą Ci spać po nocach, nie będziesz mogła skupić się na innych obszarach życia, a niekończąca się frustracja zacznie odbijać się na Twoim zdrowiu i relacjach.

Ale musisz wiedzieć, że ta oferta nie jest dla Ciebie, jeśli:

 

  • nie zamierzasz wprowadzać cudzych rad w życie,
  • nie wierzysz w to, że ktoś z zewnątrz może Ci pomóc,
  • Twoja sytuacja jest bardzo skomplikowana albo tak naprawdę sama nie wiesz, czego chcesz od swojej kariery – wtedy koniecznie sprawdź inne opcje współpracy ze mną!

Co o konsultacji mówią moje klientki? 

W moim przypadku do zdobycia nowej pracy wystarczyła jedna konsultacja, która pozwoliła mi skorygować dwa niezbyt wielkie, aczkolwiek dyskwalifikujące podczas rozmów kwalifikacyjnych błędy.

Wojtek, demand planner

W czasie coachingu z Angeliką uświadomiłam sobie, jak duży wpływ na bieg wydarzeń ma moje myślenie. Znalazłam w sobie samej rozwiązania dla problemów w zarządzaniu zespołem, które bez coachingu nie zostałaby wdrożone. Nabrałam większego przekonania do swoich umiejętności i wiedzy. Polepszyły się moje kontakty z ludźmi.

Joanna, kierownik zespołu

Angelika bardzo trafnie przeanalizowała moją sytuację. Stworzyła też atmosferę zaufania, więc mogłyśmy swobodnie porozmawiać. Zdecydowanie poleciłabym taką rozmowę każdej osobie, które zastanawia się nad rozwojem kariery.

Ewa, project manager

Coaching umiejętności kierowniczych u Angeliki dał mi nowe spojrzenie na siebie w pracy i odpowiedź na pytanie, dlaczego nie zawsze potrafiłam porozumieć się ze swoim zespołem. Teraz mam więcej zaufania do siebie i nie rozpamiętuję już podjętych decyzji. Zyskałam też świadomość, jak bardzo zaniedbywanie życia prywatnego daje się odczuć w pracy. Po ukończonym procesie coachingu lepiej dogaduję się z zespołem i mam więcej wiary w siebie. Polecam!

Ela, kierownik zespołu

Podsumujmy wszystkie korzyści:

✓ masz możliwość bezpośredniego skorzystania z mojej wiedzy i kilkunastoletniego doświadczenia,
✓ w ciągu godziny uzyskasz jasną odpowiedź na najbardziej palące Cię pytanie i będziesz mogła działać,
✓ razem możemy dopieścić Twoje CV i przygotować Cię na trudne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

A może w Twojej głowie pojawiło się jedno z tych pytań?

Mój problem jest dość złożony, co jeśli nie zdążymy go omówić?

Zawsze przed spotkaniem badam Twoje potrzeby, żeby ustalić dokładny zakres naszej konsultacji. Wszystko po to, żeby mieć pewność, że wystarczy nam czasu. Moje doświadczenie pomoże nam się skupić na kluczowych kwestiach, zdążymy!

 

Czy mogę zakupić taką sesję komuś w prezencie?

To doskonały pomysł! Jeśli znasz kogoś, kto potrzebowałby porozmawiać z kimś bezstronnym i doświadczonym o swojej karierze zawodowej, będzie to prezent idealny. Napisz do mnie na [adres e-mail], a ustalimy szczegóły.