Dostaję mdłości na samą myśl o pracy…

Jeśli te słowa budzą w Tobie emocje, czytaj dalej!

Pracujesz na etacie, ale Twoja praca nie sprawia Ci już satysfakcji? Wszystko Cię w niej irytuje i jest bez sensu? Najchętniej zapadłabyś w sen zimowy, bo masz problem, aby wstać rano z łóżka? 

Spokojnie, nie jesteś sama. Daj się zaprosić do grona kobiet czujących tak jak Ty.

Moje „Listy Bardzo Personalne” pomogą Ci polubić swoją pracę albo zacząć robić coś innego!

Zacznij od testu, który pomoże Ci ustalić czy masz objawy wypalenia zawodowego.

[mailerlite_form form_id=3]

Ważne stanowisko i dobra wypłata są często symbolem sukcesu. Potwierdzeniem kompetencji i poczucia własnej wartości.

Kiedy jednak do głosu dochodzą tłumione od miesięcy czy lat problemy, wszystko zaczyna się sypać. Kłopoty ze zdrowiem będące konsekwencją długotrwałego stresu, wybuchy płaczu, kryzys rodzinny…

Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, to mam dla Ciebie test, który pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie czy cierpisz z powodu wypalenia zawodowego.

Bo obszar zawodowy jest istotnym, ale nie jedynym elementem satysfakcji z życia. Nie wolno Ci o tym zapominać. Zapisz się na Listy Bardzo Personalne, a pomogę Ci pokonać kryzys zawodowy i zadbać o życiową równowagę.

Po rozwiązaniu testu dostaniesz link do PDFa z konkretnymi wskazówkami wczesnego reagowania na objawy wypalenia zawodowego.

KIM JESTEM?

Nazywam się Angelika Śniegocka. Być może znasz którą z moich książek na temat rekrutacji, coachingu kariery czy odnajdywania pasji do pracy.

Jestem dyrektorem personalnym, coachką kariery, mentorką Fundacji Liderek Biznesu.
 Pracuję z kobietami, które zmagają się z kryzysem zawodowym. Pomagam im złapać emocjonalną równowagę, obrać kierunek i dzięki temu odzyskać radość życia.
Moje doświadczenie managerskie w korporacji i wiedza zdobyta w szkole psychoterapii sprawiają, że dobrze rozumiem wyzwania managerek i potrafię skutecznie im pomóc w kryzysie emocjonalnym.

[mailerlite_form form_id=3]

Copyright 2022 | Angelika Śniegocka