Witaj, jestem Angelika!

Jestem dyrektorem personalnym i mentorką kariery dla kobiet, które chcą znaleźć dopasowaną do siebie pracę.

Ułatwiam tym, które utknęły w miejscu, obrać właściwy kierunek i rozwinąć się zawodowo. Jestem także mentorką dla kobiet myślących o awansie i ich przewodnikiem w drodze do wytyczonego celu.

Sama przeszłam drogę od sekretarki do managera i od ponad 12 lat towarzyszę w tej podróży innym kobietom, pokazując jak poruszać się po meandrach rynku pracy i nie popełnić moich błędów.

Już kilkaset kobiet podczas sesji mentoringu ze mną poznało wyróżniki swojej marki na rynku pracy, otrzymało kreatywne wskazówki do wzbogacenia profilu na Linkedin i konkretny feedback rozwojowy po symulacji rozmowy rekrutacyjnej. Dzięki temu wzmocniła się ich pozycja na rynku pracy, pracodawcy mają zaufanie do ich kompetencji, a one zwiększyły swoje dochody.

Sama będąc od wielu lat managerem, jestem zaangażowana we wspieranie autentycznego kobiecego leadershipu. Dlatego zachęcam ekspertki, inżynierki, emigrantki, by nie bały się wyjść z cienia i zaczęły świadomie manifestować swoją wartość na rynku pracy.

Lubię procesy z kobietami pracującymi za granicą, podekscytowanymi myślą o przebiciu szklanego sufitu. Prowadzę dla nich mentoring kariery oraz coaching umiejętności liderskich, skupiony wokół budowania autentyczności i odwagi w wyrażaniu własnego zdania.

About Our Studio

Aenean et facilisis justo, vitae lobortis augue. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In eget justo eget dolor dictum scelerisque. Ut porta tristique viverra. Donec interdum efficitur quam quis iaculis. Sed accumsan justo eget elit.

Zanim odkryłam swoją ścieżkę serca robiłam w życiu różne rzeczy.

Prowadziłam własną firmę oferującą różne techniki rozwoju osobistego. Uczyłam w szkole angielskiego. Napisałam swoją pierwszą książkę o… odchudzaniu, a także odrzuconą przez kilka wydawnictw powieść. Stałam za barem w Londynie i sprzątałam domy w Chicago. Byłam redaktorem nieistniejącego już pisma o rozwoju osobistym.

Zanim zostałam kierownikiem, a potem dyrektorem działu personalnego, byłam zatrudniona w małej, polskiej firmie na stanowisku sekretarki.

 

Niech mój bogaty bagaż doświadczeń uwolni Cię od lęku, że może być dla Ciebie za późno na zmianę.

 

Z wykształcenia jestem prawnikiem i od ukończenia studiów nigdy nie przestałam się uczyć.

Zainwestowałam w swój rozwój zawodowy i osobisty mnóstwo czasu, zaangażowania i pieniędzy, kończąc kolejne studia podyplomowe (ostatnio MBA) czy szkoląc się u najlepszych zagranicznych nauczycieli (takich jak Harv Eker, Blair Singer, Tony Robbins czy Ramit Sethi).

Wydałam dwa bestsellery „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci czyli sekrety rekrutujących” (4. wydania) oraz „Coaching kariery”. Została laureatką ogólnopolskiego konkursu pod patronatem Rzeczypospolitej „Top Manager HR”. Możesz przeczytać wiele moich artykułów w pismach branżowych, takich jak „Personel Plus” czy„Personel i zarządzanie”.

Jestem certyfikowanym coachem międzynarodowej organizacji International Coaching Community (ICC) od 2008 roku

Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą 12-nastolatka. Coachuje mnie każdego dnia – jeśli wiesz, o czym mówię;-).

Uwielbiam teatr, mogłabym oglądać spektakle codziennie.

Kiedy nie pracuję i nie jestem w teatrze, możesz spotkać mnie na rodzinnych wypadach na rowerze, pilatesie albo w bibliotece (czytanie i słuchanie książek to moja kolejna pasja).

Uwielbiam zwiedzać świata i tęsknię za słodyczą tajskiego smoothie z mango, które nigdzie nie smakuje tak jak tam.

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności