fbpx

Mam na imię Angelika
i od kilkunastu lat pomagam kobietom znaleźć pracę marzeń. Taką, do której idzie się z radością i z której wraca się z satysfakcją.

O swoich własnych doświadczeniach z poszukiwaniem “tej właściwej” pracy mogłabym pisać długo. W końcu zmieniałam ją aż 11 razy! Ale teraz chcę się podzielić z Tobą jedną historią, która zmieniła wszystko.

W 2005 pracowałam w firmie świadczącej usługi komunalne. Jak możesz się domyślać, praca “w śmieciach” nie była szczytem moich aspiracji. Mimo setek aplikacji i dziesiątek rozmów kwalifikacyjnych, nikt nie oferował mi jednak innego stanowiska. Czułam się okropnie, tym bardziej, że przecież sama pracowałam jako HR-owiec, więc powinnam wiedzieć, jak skutecznie działać na rynku pracy!

Na szczęście na mojej drodze pojawił się Sławek.

Jego doświadczenie w zatrudnianiu ludzi było znacznie większe niż moje. To on uzmysłowił mi, jakie błędy popełniałam. Wierzyłam, że dobra praca sama się obroni. Na rozmowach rekrutacyjnych mówiłam prawdę, całą prawdę i tylko prawdę – i to nawet jeśli nikt nie pytał. Myślałam, że pracodawcy wysoko cenią bogate wnętrze i intrygującą osobowość.

Tymczasem na rynku pracy wszyscy jesteśmy produktami. I musimy umieć się sprzedać.

Czy łatwo było mi to zaakceptować? Nie! Zrozumiałam, że potrzebuję pomocy – kogoś, kto spojrzy z zewnątrz, podzieli się swoim doświadczeniem i doradzi najlepsze rozwiązania. Sławek został moim mentorem, a 2 lata później – mężem. To dopiero awans, prawda? 😉

Czy to była dobra decyzja?

  • Dziś mam za sobą kilkanaście lat doświadczenia jako dyrektor personalny w dużych, międzynarodowych firmach.
  • Zostałam finalistką konkursu TOP MANAGER HR, a Rzeczpospolita nazwała mnie “największym talentem w polskim HR”.
  • Moja książka “Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących” sprzedała się w 12 tysiącach egzemplarzy.
  • Występuję jako prelegentka na konferencjach, a prestiżowe czasopisma i portale często proszą mnie o komentarz do najgorętszych branżowych tematów.
  • Jako coach i mentor kariery pomogłam już setkom osób rozwinąć się zawodowo.

Tak, to była dobra decyzja!

About Our Studio

Aenean et facilisis justo, vitae lobortis augue. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In eget justo eget dolor dictum scelerisque. Ut porta tristique viverra. Donec interdum efficitur quam quis iaculis. Sed accumsan justo eget elit.

Dziś to ja – jako coach i mentorka – mogę wesprzeć Cię w znalezieniu pracy, która da Ci radość, satysfakcję i świetne pieniądze.

Naprawdę zależy mi na tym, żebyś zrozumiała, jak duży masz wpływ na to, jak wygląda Twoje życie. Ograniczenia istnieją przede wszystkim w Twojej głowie – i możesz je pokonać. Z przyjemnością pomogę Ci uniknąć błędów, które sama kiedyś popełniłam.

Nie poproszę Cię, byś dała mi szansę. Daj ją sobie!