fbpx

Nazywam się Angelika Śniegocka. Jestem coachem i mentorką kariery, a od kilkunastu lat także dyrektorem personalnym w dużych, międzynarodowych firmach.

Ile razy w swoim życiu zmieniłaś pracę?

Bo ja aż jedenaście. Uczyłam w szkole językowej. Robiłam drinki w Londynie i porządki w cudzych domach w Chicago. Otworzyłam własną działalność, a potem ją zamknęłam. Napisałam też powieść, która nigdy nie została wydana. A potem zostałam sekretarką. I wtedy się zaczęło!

Czy było łatwo? Początkowo nie. 

Popełniałam mnóstwo błędów, więc setki(!) wysłanych aplikacji i dziesiątki odbytych rozmów rekrutacyjnych nie przynosiły żadnego rezultatu. Pusta skrzynka mailowa, milczący telefon. I poczucie bycia niewystarczającą. Znasz to? 

Sytuacja zmieniła się, kiedy poznałam swojego mentora (a dziś męża). To on uzmysłowił mi, co robiłam źle i jak mogę to naprawić. Zrozumiałam, że na rynku pracy wszyscy jesteśmy produktami. I musimy umieć się sprzedać. 

Zmiana nastawienia szybko przyniosła rezultat.

Znalazłam lepszą pracę, a potem kolejną i kolejną. W międzyczasie szkoliłam się u najlepszych zagranicznych nauczycieli (takich jak Harv Eker, Blair Singer, Tony Robbins czy Ramit Sethi), ukończyłam studia podyplomowe i zostałam certyfikowanym coachem międzynarodowej organizacji International Coaching Community (ICC). 

Dziś już doskonale wiem, czego szukają pracodawcy. I wiem, jak pomóc Ci zrozumieć, czego Ty sama tak naprawdę poszukujesz. Dlatego tak skutecznie potrafię wesprzeć Cię w znalezieniu pracy, która da Ci radość, satysfakcję i świetne pieniądze.

Dlaczego możesz mi zaufać?

  • Mam kilkanaście lat doświadczenia jako dyrektor personalny w dużych, międzynarodowych firmach.
  • Zrekrutowałam łącznie kilkuset pracowników – różnych branż i na różnych szczeblach kariery. 
  • Tworzę i rozwijam zgrane  zespoły – takie, które nie tylko świetnie pracują, ale jeszcze czerpią z tego radość! 
  • Zostałam finalistką konkursu TOP MANAGER HR, a Rzeczpospolita nazwała mnie “największym talentem w polskim HR”.
  • Moja książka “Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących” sprzedała się w 16 tysiącach egzemplarzy.
  • Jako coach i mentor kariery pomogłam już setkom osób rozwinąć się zawodowo.

Nie musisz popełniać moich błędów. Nie musisz szukać rozwiązań po omacku.

Jestem tu, by pomóc Ci jak najszybciej dojść do punktu, w którym zaczniesz cieszyć się swoją pracą… i życiem po niej. Bo wiesz, nawet dyrektorzy personalni mają życie poza robotą. Ja na przykład kocham grać w teatrze! 

To jak, gotowa na zawodową rewolucję?

Daj sobie szanse na pracę, z którą będziesz żyć długo i szczęśliwie!

.