Mam na imię Angelika i od kilkunastu lat pomagam kobietom znaleźć pracę marzeń. Taką, do której idzie się z radością i z której wraca się z satysfakcją.

O swoich własnych doświadczeniach z poszukiwaniem “tej właściwej” pracy mogłabym pisać długo. W końcu zmieniałam ją aż 11 razy! Ale teraz chcę się podzielić z Tobą jedną historią, która zmieniła wszystko.

W 2005 pracowałam w firmie świadczącej usługi komunalne. Jak możesz się domyślać, praca “w śmieciach” nie była szczytem moich aspiracji. Mimo setek aplikacji i dziesiątek rozmów kwalifikacyjnych, nikt nie oferował mi jednak innego stanowiska. Czułam się okropnie, tym bardziej, że przecież sama pracowałam jako HR-owiec, więc powinnam wiedzieć, jak skutecznie działać na rynku pracy!

 

Na szczęście na mojej drodze pojawił się Sławek.
Jego doświadczenie w zatrudnianiu ludzi było znacznie większe niż moje. To on uzmysłowił mi, jakie błędy popełniałam. Wierzyłam, że dobra praca sama się obroni. Na rozmowach rekrutacyjnych mówiłam prawdę, całą prawdę i tylko prawdę – i to nawet jeśli nikt nie pytał. Myślałam, że pracodawcy wysoko cenią bogate wnętrze i intrygującą osobowość.

Tymczasem na rynku pracy wszyscy jesteśmy produktami.

I musimy umieć się sprzedać.

Czy łatwo było mi to zaakceptować? Nie! Zrozumiałam, że potrzebuję pomocy – kogoś, kto spojrzy z zewnątrz, podzieli się swoim doświadczeniem i doradzi najlepsze rozwiązania. Sławek został moim mentorem, a 2 lata później – mężem. To dopiero awans, prawda? 😉

Czy to była dobra decyzja?

  • Dziś mam za sobą kilkanaście lat doświadczenia jako dyrektor personalny w dużych, międzynarodowych firmach.
  • Zostałam finalistką konkursu TOP MANAGER HR, a Rzeczpospolita nazwała mnie “największym talentem w polskim HR”.
  • Moja książka “Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących” sprzedała się w 12 tysiącach egzemplarzy.
  • Występuję jako prelegentka na konferencjach, a prestiżowe czasopisma i portale często proszą mnie o komentarz do najgorętszych branżowych tematów.
  • Jako coach i mentor kariery pomogłam już setkom osób rozwinąć się zawodowo.

Tak, to była dobra decyzja!

Dziś to ja – jako coach i mentorka – mogę wesprzeć Cię w znalezieniu pracy, która da Ci radość, satysfakcję i świetne pieniądze.

Naprawdę zależy mi na tym, żebyś zrozumiała, jak duży masz wpływ na to, jak wygląda Twoje życie. Ograniczenia istnieją przede wszystkim w Twojej głowie – i możesz je pokonać. Z przyjemnością pomogę Ci uniknąć błędów, które sama kiedyś popełniłam.

Nie poproszę Cię, byś dała mi szansę. Daj ją sobie!

Prywatnie jestem pasjonatką teatru, mamą 13-nastolatka i żoną. Coachują mnie każdego dnia – jeśli wiesz, o czym mówię;-).

Kiedy nie pracuję i nie jestem w teatrze, możesz spotkać mnie na rodzinnych wypadach na rowerze albo w bibliotece (czytanie i słuchanie książek to moja kolejna pasja).

Uwielbiam zwiedzać świata i tęsknię za słodyczą tajskiego smoothie z mango.

Poznaj swoje motywacyjne D. N. A. i

znajdź dopasowaną do siebie pracę!

Zgadzam się z polityką prywatności

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności