fbpx

Na co dzień pracuję w korporacji, a po godzinach pomagam kobietom znaleźć pracę, którą będą kochać i dobrze przy tym zarabiać.

Zostałaś pominięta przy awansie? Nie dostałaś obiecanej podwyżki? Frustruje Cię poszukiwanie pracy miesiącami? Nie wiesz jak wyróżnić się z tłumu – zostać zaproszoną na rozmowę kwailfikacyjną i otrzymać ofertę pracy? Jeśli jesteś rozczarowana przebiegiem swojej kariery i chcesz przejąć kontrolę nad sytuacją – jestem tutaj, aby Ci pomóc.

Podczas indywidualnej pracy ze mną masz dostęp do całej mojej zakulisowej wiedzy i możesz zadać mi każde pytanie. Dzięki naszej współpracy nie tylko stworzysz atrakcyjny profil zawodowy i poczujesz się pewniej na kolejnej rozmowie, ale też zyskasz wiedzę o ukrytych mechanizmach stojących za decyzjami rekrutacyjnymi. Ta wiedza może Ci się przydać, prawda?

Chętnie ujawnię przed Tobą te sekrety i będę Twoim przewodnikiem po świecie korpo. Poproś o bezpłatną sesję strategiczną, aby omówić swoje problemy, wyzwania i obawy związane z karierą zawodową.

Pracuję na trzech poziomach – z Twoim umysłem, ciałem i duszą. Gdy trzeba podpowiadam, jak obudzić się z letargu i odzyskać wewnętrzną energię. Sama przeszłam taką odnowę i cieszę się teraz lepszą jakością życia.

Oto moje najmocniejsze strony wg wyników testu talentów Instytutu Gallupa

Zgodnie z testem Gallupa „Strenghts finder” moimi najmocnAngelika Sniegocka

iejszymi stronami są

Zgodnie z testem Gallupa „Strenghts finder” moimi najmocniejszymi stronami są

Mając taki profil talentów nie cierpię bylejakości i ślizgania się po powierzchni. Jestem nastawiona na rezultaty i interesuje mnie tylko efekt WOW.

Kobiety zgłaszają się do mnie o pomoc, gdy potrzebują świeżego spojrzenia na swoją sytuację. Mówią o mnie, że mam niezwykłą intuicję i trafiam w samo sedno. Czuję połączenie z Siłą Wyższą (lub cokolwiek to jest), która prowadzi mnie przez proces transformacji klienta. Dlatego jestem dobra w tym co robię.

Zanim odkryłam swoją ścieżkę serca robiłam w życiu różne rzeczy.

Prowadziłam własną firmę oferującą różne techniki rozwoju osobistego. Uczyłam w szkole angielskiego. Napisałam swoją pierwszą książkę o… odchudzaniu, a także odrzuconą przez kilka wydawnictw powieść. Stałam za barem w Londynie i sprzątałam domy w Chicago. Byłam redaktorem nieistniejącego już pisma o rozwoju osobistym.

Zanim zosta

Niech mój bogaty bagaż doświadczeń uwolni Cię od lęku, że może być dla Ciebie za późno na zmianę.

 

Wierzę, że sytuacja zawodowa jest odzwierciedleniem stanu naszego umysłu i ducha. Dlatego twierdzę, że bez rozwoju osobistego, rozwój kariery jest efemeryczny. Samo odświeżenie CV to za mało, aby dokonać przełomowej zmiany w życiu zawodowym.

To Twój sposób myślenia kreuje Twoją rzeczywistość. Jeżeli chcesz zmienić świat wokół siebie, to zacznij od siebie – swoich przekonań, zachowań i postawy.

Indiańskie przysłowie mówi: “można doprowadzić konia do wodopoju, ale nie można zmusić go do picia”.

Praca ze mną jest wyzwalaczem Twojego potencjału i silnym bodźcem do zmian. Ale tylko wtedy, gdy jesteś gotowa na zmianę starego sposobu myślenia i działania.

Marzy mi się świat, w którym kobiety wychodzą z cienia i zabierają głos.

Odważysz się do nich dołączyć?

Zastanawiasz się, czy praca ze mną to dobry pomysł?

Poproś o bezpłatną sesję strategiczną, aby to omówić.