fbpx
OPINIE

Jestem bardzo zadowolona z coachingu u Angeliki. Rozmowa oraz wskazówki, które otrzymałam, pozwoliły mi szybko zidentyfikować kluczowe dla mnie obszary, istotne dla odzyskania motywacji i energii do dalszego rozwoju zawodowego oraz zadbania o równowagę między życiem zawodowym a osobistym.

Doceniam u Angeliki pragmatyczne podejście do omawianych tematów oraz duże doświadczenie. Gdy potrzebowałam zmodyfikować pierwotny temat jednej sesji, Angelika potrafiła dostosować się do moich potrzeb.

Decydując się na coaching z Angeliką można być pewnym profesjonalnego podejścia oraz bardzo dobrze wykorzystanego czasu, w czasie którego wypracujemy praktyczne rozwiązania konkretnych problemów.

Marta, senior project manager

Coaching umiejętności kierowniczych u Angeliki dał mi nowe spojrzenie na siebie w pracy – tego jak mnie widzą inni i odpowiedź na pytanie, dlaczego nie zawsze potrafiłam porozumieć się ze swoim zespołem.

Teraz mam więcej zaufania do siebie i nie rozpamiętuję już podjętych decyzji. Zyskałam też świadomość, jak bardzo zaniedbywanie życia prywatnego daje się odczuć w pracy. Poznałam w większym stopniu samą siebie, swoje reakcje, zastanowiłam się nad tym, dokąd zmierzam.

Możliwość pracy z Angeliką nad bieżącymi problemami w pracy zaowocowała kilkoma ważnymi decyzjami.

Po ukończonym procesie coachingu lepiej dogaduję się z zespołem i mam więcej wiary w siebie.

Polecam!

Ela, kierownik zespołu

Z czystym sumieniem mogę polecić pomoc Angeliki każdemu! Mimo tego, że miałam kierunkowe wykształcenie, nie potrafiłam szukać pierwszej pracy w zawodzie i przez prawie rok szukałam jej bezskutecznie.

Czułam się coraz gorzej i przestawałam wierzyć w siebie. Angelika pomogła mi zrozumieć błędy jakie popełniałam, zobaczyć swoje dobre strony i skierowała moje działania w dobrym kierunku.

Angelika jest cierpliwa, nie ocenia i naprawdę chce pomóc. Jej pasja inspiruje i motywuje do działania. Dzięki niej zamieniłam pracę fizyczną na ambitną i ciekawą pracę w reklamie!

Aleksandra, projektantka grafiki

Dziękuję Ci bardzo za udzielone porady. Otrzymałam konkretne wskazówki, czyli dokładnie to, co tak naprawdę się liczy.

Porady dotyczące Linkedln też są cenne i się do nich zastosuję. Dzięki Tobie zupełnie inaczej patrzę na swoją karierę i wiem dokładnie, jak mam dalej działać.

Teraz już tylko z górki. (2 tygodnie później) Dostałam pracę! Moją pierwszą na umowę o pracę, w renomowanej, międzynarodowej agencji pracy tymczasowej. Zarobki są wyższe niż oczekiwałam. Wszystkie dane wskazują na to, że pracę tę otrzymałam dzięki Twojej pomocy. Dziękuję Ci za to.

Dobrawa, specjalistka ds. personalnych

Myślę, że bardzo trafnie przeanalizowałaś moją sytuację. Stworzyłaś też atmosferę zaufania, tak że mogłyśmy swobodnie porozmawiać. Zdecydowanie poleciałabym taką rozmowę każdej osobie, które zastanawia się nad rozwojem kariery.

Tak jak słusznie zauważyłaś, nie mam sprecyzowanej wizji końcowej, ale myślę że dzięki takim sesjom jak ta z Tobą, ta wizja się pomału krystalizuje.

Ewa, project manager

W czasie coachingu z Tobą uświadomiłam sobie, jak duży wpływ na bieg wydarzeń ma moje myślenie. Znalazłam w sobie samej rozwiązania dla problemów w zarządzaniu zespołem, które bez coachingu nie zostałaby wdrożone.

Nabrałam większego przekonania do swoich umiejętności i wiedzy. Polepszyły się moje kontakty z ludźmi.

Joanna, kierownik zespołu

Nigdy nie byłem wizjonerem i z dystansem odnosiłem się do różnych nowinek. Trochę zajęło mi również przekonanie się do nawigacji GPS i coachingu kariery, przy czym nie bez powodu wymieniam obie te rzeczy w jednym zdaniu.

Tak jak nawigacja pozwala osiągnąć wyznaczony cel podróży szybko i bez zbędnego błądzenia, tak coaching kariery pozwala zdobyć wymarzoną pracę efektywnie, z pominięciem dziesiątek bezowocnych rozmów kwalifikacyjnych, nauki na własnych błędach, oszczędzając przy tym wielu rozczarowań.

W moim przypadku do zdobycia nowej pracy wystarczyła jedna konsultacja, która pozwoliła mi skorygować dwa niezbyt wielkie, aczkolwiek dyskwalifikujące podczas rozmów kwalifikacyjnych błędy.

Coaching kariery uświadomił mi, jakie błędy popełniam, a stąd było już tylko o krok do ich wyeliminowania i zdobycia lepszej pracy.

Wojtek, analityk produkcji

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Angeliki Śniegockiej. Podobało mi się konkretne i indywidualne podejście. Angelika zapoznała się wcześniej z moimi dokumentami rekrutacyjnymi i przykładowym ogłoszeniem, dzięki czemu czas sesji wykorzystałyśmy maksymalnie produktywnie.

W trakcie sesji otrzymałam odpowiedzi na od dawna nutrujące mnie pytania – dostałam jasne i proste wskazówki w jaki sposób odpowiadać na te pytania na rozmowie, które do tej pory sprawiały mi problem. Dzięki temu na rozmowie kwalifikacyjnej, którą miałam już następnego dnia, czułam się zauważalnie swobodniej i pewniej w swoich odpowiedziach. Po tej rozmowie otrzymałam ofertę pracy. Będę starszym specjalistą ds. kontrolingu, a więc nawet trochę wyżej niż celowałam i dostanę większe wynagrodzenie niż podałam na rozmowie.

Bardzo się cieszę i nie mogę się nadziwić mojemu szczęściu. Dziękuję Ci za wszystkie porady, również z Twojej książki. Jestem przekonana, że to dzięki temu dostałam tę pracę i na tak dobrych warunkach.

Alina, kontroler finansowy