Bądź ze sobą szczera. Jesteś tutaj, bo coś Ci nie gra w obecnej pracy. I ta myśl jest z Tobą od jakiegoś czasu. Zagłuszasz ją, bo masz poczucie winy. Bo coś komuś obiecałaś, bo lojalność, niedokończone projekty, bo nie chcesz robić problemu.

Chcesz się jeszcze zastanowić, przeczekać? A po czym poznasz, że najwyższy już czas na zmianę i to nie jest kwestia Twoich dobrych chęci? Znasz swoje znaki ostrzegawcze, że dochodzisz do ściany?

Wiesz, co zrobić z sobą dalej? Jakie są Twoje talenty?

Jesteś tutaj, bo chcesz zbudować autentyczną karierę.
Autentyczną, czyli w zgodzie z sobą.

Przyszłość Twojej pracy jest tutaj.

 

Tak, chcę zbudować zrównoważoną karierę bez wypalania się!

Zgadzam się z polityką prywatności

WAŻNE! Zaraz otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie zapisu. Jeśli go nie ma, sprawdź od razu folderu spam, niechciane, oferty albo … czarną dziurę internetu;-). Najlepiej dodaj mój adres  do  książki adresowej, bo inaczej maile BĘDĄ GINĄĆ.

Nazywam się Angelika Śniegocka. Jestem dyrektorem personalnym, a po godzinach pomagam kobietom zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję.

Sukces nie oznacza, że musisz poświęcić swój spokój i bliskie relacje. Sama zmieniałam pracę 11 razy, a teraz pomagam innym kobietom budować zrównoważoną karierę bez wypalania się. Kiedy byłam zostawiona sama sobie chciałabym znać kiedyś kogoś takiego jak ja, kto w odpowiednim momencie przyszedłby z pomocą i odpowiedział na nurtujące pytania.

 

Pobierz eBOOK „Zanim rzucisz pracę“. Dowiedz się jak podejmować decyzje z serca, wykonywać mającą znaczenie pracę i zarządzać swoim życiem bardziej po ludzku.

Zgadzam się z polityką prywatności

Copyright 2021 | Angelika Śniegocka

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności