Program dla tych, którzy chcą dostać ofertę zatrudnienia.

Jeśli marzysz o tym, aby ktoś powiedział Ci co konkretnie masz zrobić, by dostać pracę, to zapisz się na indywidualny program mentoringowy przygotowujący do zmiany pracy Od Nowa.

Obawiasz się wyjścia na rynek pracy w efekcie czego Twoja kariera zawodowa stoi w miejscu? Wybierz pakiet trzech sesji mentoringu kariery w programie Od Nowa i przejdź przez proces, który pozwolił już kilkudziesięciu kobietom poradzić sobie z niepewnością, zrobić wrażenie na pracodawcach i dostać pracę.

Mentoring to jedna z najefektywniejszych, bo nastawionych na praktykę metod nauki. Podczas sesji mentoringu omawiamy szczegółowo Twoją sytuację i znajdujemy adekwatne rozwiązanie.

Czy ten program jest dla Ciebie?

Po latach pracy w jednej firmie albo pobycie za granicą wkraczasz na rynek pracy i nie wiesz jak się odnaleźć w aktualnych realiach.

Miałaś kilka rozmów kwalifikacyjnych, ale nie otrzymałaś żadnej propozycji pracy.

Boisz się, że możesz zostać wkrótce zwolniona i musisz jak najszybciej znaleźć nową pracę.

 

Czujesz się wypalona, przepracowana lub niedostatecznie wynagradzana i zależy Ci na dobrej pracy z wypłatą, którą poczujesz w kieszeni.

Jesteś niezadowolona ze swojej pracy i chcesz ją zmienić, lecz nie wiesz jak sobie z tym poradzić.

Zależy Ci na awansie, ale masz problem z „przebiciem się”.

Zanim odkryłam swoją ścieżkę serca robiłam w życiu różne rzeczy.

Prowadziłam własną firmę oferującą różne techniki rozwoju osobistego. Uczyłam w szkole angielskiego. Napisałam swoją pierwszą książkę o… odchudzaniu, a także odrzuconą przez kilka wydawnictw powieść. Stałam za barem w Londynie i sprzątałam domy w Chicago. Byłam redaktorem nieistniejącego już pisma o rozwoju osobistym.

Zanim zosta

Niech mój bogaty bagaż doświadczeń uwolni Cię od lęku, że może być dla Ciebie za późno na zmianę.

 

Czego potrzebujesz by zmienić pracę?

 

 • poznać swoje mocne strony,
 • podjąć decyzję na jakie stanowisko aplikować,
 • zbudować przekonujący profil zawodowy, aby podkreślić swoje atuty w oczach rekruterów,
 • wykreować markę specjalisty w swojej dziedzinie,
 • poprawić swoje CV i profil na Linkedin (albo nawet dopiero go założyć),
 • dowiedzieć się, czego spodziewać się na rozmowie na dane stanowisko i jak odpowiadać na kłopotliwe pytania.

Na jakie rezultaty możesz liczyć?

W trakcie 30-dniowego programu, który obejmuje pakiet 3 sesji mentoringu kariery:

 • Zbudujesz przekonujące porfolio zawodowe.
 • Wyróżnisz się z tłumu innych kandydatów i będziesz dostawać więcej zaproszeń na rozmowy rekrutacyjne.
 • Zdobędziesz umiejętność skutecznej autoprezentacji podczas symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.
 • Zaczniesz otrzymywać oferty zatrudnienia.
 • Dowiesz się jak wycenić swoją pracę i negocjować warunki, by uzyskać lepszą ofertę zatrudnienia.

Praktyczna uwaga

Mentoring jest wspaniałą metodą rozwoju, ale nie dla każdego. Wsłuchuję się bardzo dokładnie w Twoje oczekiwania oraz potrzeby i szukam dla Ciebie najlepszych rozwiązań, ale nie działam za Ciebie!

Jest też coś, czego nie mogę Ci obiecać.

Celem naszej wspólnej pracy jest zdobycie przez Ciebie najlepszej, dostępnej na rynku oferty pracy. Jest jednak granica, gdzie kończy się moja odpowiedzialność. Nie jestem czarodziejką i nie mogę dać Ci gwarancji, że rynek ma w danym momencie coś ciekawego do zaproponowania.

Najlepszy z możliwych scenariuszy jest taki, że na końcu programu przebierasz w ofertach i piszesz do mnie dziękczynne maile (hurra!). Najgorszy – że nikt aktualnie nie chce Cię zatrudnić, a przynajmniej nie na warunkach, jakich oczekujesz. Moi klienci nie mieli do tej pory takich doświadczeń, ale hipotetycznie istnieje takie ryzyko.

Wszystko zależy od tego, z jakiego punktu startujesz i jak szybko wdrażasz działania, które rekomenduję. W praktyce wszyscy moi klienci dostają ofertę zatrudnienia w ciągu pierwszych kilku miesięcy, a niektórzy nawet kilku tygodni, ale mam nadzieję, że rozumiesz, iż nie mogę Ci zagwarantować nowej pracy?

Mogę Ci natomiast zagwarantować, że po programie:

 • poznasz swoje mocne strony,
 • Twój profil zawodowy będzie rozpoznawalny,
 • wzrośnie Twoja pewność siebie na rozmowie,
 • ustalisz plan kariery i działania na najbliższe lata,
 • nie będziesz musiała opowiadać wnukom jak bardzo żałujesz, że nie podjęłaś próby zmiany pracy:-)

Program Od Nowa to szybki i efektywny program przygotowujący do zmiany pracy. Wierzę, że każdy dobry pracownik zasługuje na to, by zarabiać więcej i realizować swoje marzenia.

STAĆ CIĘ NA LEPSZĄ PRACĘ I MAM NA TO DOWODY.

„Dzięki Angelice zamieniłam pracę fizyczną na ambitną i ciekawą pracę w reklamie!”

Z czystym sumieniem mogę polecić pomoc Angeliki każdemu! Angelika pomogła mi zrozumieć moje błędy, zobaczyć moje dobre strony i skierowała moje działania w dobrym kierunku. Dzięki niej zamieniłam pracę fizyczną na ambitną i ciekawą pracę w reklamie!

Aleksandra, Projektantka grafiki

Spieszę donieść o sukcesie: dostałam pracę. Będę starszym specjalistą ds. controlingu, a więc nawet trochę wyżej niż celowałam i dostanę większe wynagrodzenie, niż podałam na rozmowie. Bardzo się cieszę i nie mogę się nadziwić mojemu szczęściu.

Alina, Kontroler finansowy

Poznaj tematy sesji

Sesja nr 1: STRATEGICZNE PLANOWANIE KARIERY (60 min)

Na tym etapie Twój profil zawodowy czeka głęboka analiza. Na podstawie specjalnych ćwiczeń sprecyzujemy Twój najbliższy cel, określimy idealnego pracodawcę i porozmawiamy o Twoich mocnych stronach. Wspólnie opracujemy strategię planu rozwoju kariery i dowiesz się jak możesz znaleźć taką pracę, jaką naprawdę chcesz.

Sesja nr 2: BUDOWANIE PROFESJONALNEGO WIZERUNKU (60 min)

Zdarzyło Ci się szukać kogoś w Google? A siebie? Każda informacja umieszczona w Internecie może działać na Twoją korzyść lub niekorzyść. Chcesz tego pierwszego, prawda?

Kiedy czytasz te słowa headhunterzy szukają na LinkedIN najlepszych kandydatów. Czy jesteś zadowolona z tego co zobaczyli przy Twoim nazwisku? Dlaczego nie skontaktowali się jeszcze z Tobą? CV to Twoja wizytówka. To pierwsze wrażenie, jakie wywierasz na odbiorcy CV, zanim rzeczywiście Cię pozna.

Dlatego jakość profilu zawodowego jest tak ważna. W trakcie spotkania otrzymasz ode mnie rzetelny feedback na temat CV i profilu zawodowego na LinkedIN. Jakie są Twoje mocne strony z punktu widzenia pracodawcy? Dlaczego miałby wybrać Ciebie spośród innych kandydatów? Czy kiedy otworzy Twoje CV, od razu zauważy Twoją wyjątkowość?

Przeprowadzam z Tobą szczegółowy wywiad dotyczący Twoich ambicji, mocnych stron i osiągnięć i staram się dowiedzieć, co mogłaś pominąć lub opuścić jako „oczywiste” lub „niezbyt ważne”, mimo że tak naprawdę powinno być integralną częścią Twojego CV.

Opierając się na wyznaczonej strategii, pomogę Ci stworzyć takie CV i podsumowanie zawodowe, które wyeksponuje Twoje mocne strony i unikalne cechy oraz będzie dopasowane do oczekiwań Twojego potencjalnego pracodawcy.

Zidentyfikuję podstawowe błędy, wskażę sugestie poprawek, które jesteś w stanie samodzielnie wprowadzić „od ręki”. Dzięki spójności wszystkich elementów kreujesz rozpoznawalną markę na rynku pracy, której nie da się przeoczyć.

Sesja nr 3: PRÓBNA ROZMOWA REKRUTACYJNA (75 min)

Wg raportu Candidate Experience aż 81% kandydatów oczekuje informacji o powodach niezakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji. Niestety, tylko 18% z nich taką informację otrzymuje. Ty ją dostaniesz ode mnie od razu.

Niezależnie od tego, czy jesteś managerem, który codziennie chodzi na spotkania, pewnym siebie profesjonalistą, czy początkującym specjalistą, jest duża szansa, że na próbnej rozmowie wypadniesz słabo za pierwszym razem. Dlaczego? Bo nie jesteś przyzwyczajona do siedzenia po tej stronie stołu, bo wyszłaś z wprawy w poszukiwaniu pracy, bo czujesz się nieswojo odpowiadając na trudne pytania rekrutujących. Czy rozpoznajesz w tych sytuacjach siebie?

„Nie lubię mówić o sobie, a tym bardziej się przechwalać.”
„Od dłuższego czasu nie byłam na żadnej rozmowie rekrutacyjnej.”
„Mam problem z niektórymi pytaniami, kiedy na przykład proszą mnie aby opowiedzieć o sobie albo podać swoje słabe strony”
„Mam tendencję do odbiegania od tematu. Zaczynam mówić i nie wiem, kiedy skończyć.”
„Denerwuję się na rozmowie, czasami mam taką pustkę w głowie, że zapominam, na jakie pytanie odpowiadam.”
„Mam problem z przebiegiem historii pracy i nie wiem, co o tym powiedzieć.”
„Nie mogę podać historii ani przykładu, kiedy tego potrzebuję.”
„Nie wiem, co robię źle – po prostu nie otrzymuję ofert zatrudnienia.”

Powodów Twojej niepewności może być wiele, ale najważniejszy jest efekt końcowy: czuć się swobodnie, dobrze odpowiadać na pytania, być sobą… i dostać ofertę zatrudnienia! Dlatego warto przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej pod kątem konkretnego stanowiska, zwłaszcza, gdy jest to już druga rozmowa z ważniejszą osobą w organizacji.

Pomogę Ci dobrze zrozumieć wymagania firmy, w tym „twarde” i „miękkie” kompetencje, przygotować się do możliwych pytań. Sprawdzę także, czy Twoja wiedza o firmie, w której chcesz pracować, jest wystarczająco dobra, żeby zabłysnąć.

Podczas symulacji rozmowy rekrutacyjnej testuję Twoją wiarygodność i sprawdzam:

Jak sobie radzisz z trudnymi pytaniami? Jak się zachowujesz w trakcie rozmowy? Czy małe kłamstewka uchodzą Ci na sucho? Na zakończenie spotkania dam Ci feedback na temat tego, co zobaczyłam – jakie wrażenie robisz na rozmówcy, jak się prezentujesz i co możesz zrobić lepiej następnym razem. Dzięki temu będziesz świadoma różnego rodzaju sygnałów i będziesz widziała, jak na nie reagować.

Lepiej popełnić błąd w czasie symulacji, żeby nie popełnić go w trakcie prawdziwej rozmowy, dzięki czemu Twój proces rekrutacji nie skończy się po pierwszym spotkaniu.

Jak to wygląda w praktyce?

Zbadanie Twojej sytuacji zawodowej i potrzeb

Zgłaszasz chęć udziału w programie. Wysyłam do Ciebie kwestionariusz, w którym badam Twoją aktualną sytuację zawodową i aspiracje. To kluczowe informacje przed pierwszym spotkaniem - strategiczną sesją kariery.

Sesja strategiczna

Umawiamy się na sesję strategiczną. Podczas tej sesji sprawdzamy, czy jest między nami chemia i czy będę mogła Ci pomóc (sesje prowadzę w tygodniu w godzinach 18.00-20.00 lub w soboty).

Podpisanie umowy

Następny krok to podpisanie umowy, w której sprecyzowany jest zakres odpowiedzialności obydwu stron, warunki spotkań oraz wysokość wynagrodzenia i termin płatności poszczególnych rat (jeśli chcesz skorzystać z tej opcji).

Płatność

Regulujesz płatność I raty na wskazane konto bankowe, co najmniej 1 dzień przed pierwszą sesją, a przy płatności z góry oferuję atrakcyjny bonus (wystawiam faktury).

Proces mentoringowy

Spotykamy się na 3 sesjach 60-minutowych, co 1-2 tygodnie, on-line (Skype), więc nieważne czy mieszkasz w Krakowie, Londynie czy Chicago.

Twoje rezultaty

Cieszysz się efektami swojego procesu mentoringowego!

Brzmi nieźle? To jeszcze nie wszystko!

W ramach programu otrzymujesz także atrakcyjne bonusy:

ćwiczenia do pracy własnej, dzięki czemu czas sesji wykorzystany jest maksymalnie efektywnie,
nieograniczony mailowy kontakt ze mną w trakcie trwania programu, bardzo przydatny gdy na przykład chcesz coś szybko skonsultować.

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności