Czy wiesz, że niektórzy badacze przewidują, że pracownik z pokolenia X w ciągu swojego życia zmieni miejsce zatrudnienia 7–8 razy, z pokolenia Y – średnio 15–16 razy, a z pokolenia Z – jeszcze więcej? Absolutnie nie musisz zbliżać się do tej średniej! Możesz znaleźć świetną pracę, w której z przyjemnością spędzisz dłuższy czas… A ja powiem Ci, jak to zrobić!

 

Któraś z tych sytuacji jest Ci bliska?

Zmieniasz pracę co kilka lat, ale mimo to nie potrafisz czerpać z niej satysfakcji. Chciałabyś wreszcie widzieć sens tego, co robisz zawodowo.

Nie wykorzystujesz swojego potencjału i przez to stoisz w miejscu. Zazdrościsz innym tego, jak skutecznie działają i awansują.

Myślisz o własnej firmie, ale boisz się utraty poczucia bezpieczeństwa i stabilności, które daje etat. Własny biznes wydaje Ci się dużym ryzykiem.

Chciałabyś mieć pracę bardziej dopasowaną do Twojej osobowości, kompetencji i zainteresowań… Ale masz już dość rozczarowań kolejnymi zmianami.

Nie znosisz swojej obecnej pracy, ale jednocześnie tak naprawdę nie masz pojęcia, czego dokładnie chcesz. To mocno hamuje Twoje działania.

Czujesz, że obecna praca Cię przytłacza i pozostanie w niej grozi depresją, ale nie wiesz, od czego zacząć zmianę. Wiesz za to, że coś zmienić musisz!

Zasługujesz na pracę, która będzie dawać Ci radość, satysfakcję i możliwość rozwoju!

Ale najpierw musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

Co jest dla Ciebie w pracy ważne?

Jakie cechy musi mieć Twoja idealna praca, abyś chciała w niej zostać na dłużej?

Co Cię motywuje do działania?

Jakie błędy popełniłaś do tej pory, wybierając nieodpowiednie miejsca pracy?

Jakie są Twoje mocne strony i jak możesz je wykorzystać?

A może w ogóle powinnaś zmienić branżę albo zawód?

Brzmi jak materiał na lata rozmyślań? Spokojnie!

TRANSFORMACJA to mój autorski kompleksowy program coachingowy, który trwa 3 miesiące. Pomogę Ci odkryć Twój życiowy cel, zdefiniować kluczowe wartości, zobaczyć na nowo Twoje talenty, poznać żródła swojej motywacji. Wszystko po to, by wreszcie w pełni wykorzystać Twój zawodowy potencjał.

Razem zaplanujemy Twoją karierę na następne 2-3 lata. Zyskasz jasność, co robić, kiedy i dlaczego. I zaczniesz działać!

 

A jak to wygląda krok po kroku?

Zbadanie Twoich potrzeb i sytuacji

Po Twoim zgłoszeniu chęci współpracy wyślę Ci kilka pytań, które pomogą mi zbadać Twoją aktualną sytuację zawodową i aspiracje.

Bezpłatna sesja wstępna

Podczas spotkania online sprawdzimy, czy jest między nami chemia i czy będę mogła Ci pomóc. Uwaga! Sesje prowadzę w tygodniu w godzinach 18.00-20.00 lub w soboty do południa.

Przedstawienie oferty

Określę w niej zakres tematyczny i warunki naszych spotkań, wysokość wynagrodzenia i termin płatności poszczególnych rat (jeśli chcesz skorzystać z tej opcji).

Twoja dobra decyzja

Kiedy zdecydujesz się na współpracę i dokonasz płatności, prześlę Ci kwestionariusze, które pomogą nam jeszcze lepiej rozeznać się w sytuacji i móc od 1. sesji pracować na konkretach.

Proces mentoringowy

Spotkamy się na 3 sesjach 60-75 minutowych co 2-3 tygodnie. Wszystkie spotkania odbędą się on-line (Skype).

Twoje wspaniałe rezultaty

Jeśli mocno zaangażujesz się w proces i wdrożysz wszystkie moje wskazówki, jest duża szansa, że już wkrótce będziesz świętować zdobycie nowej pracy!

Co może się stać, jeśli nie skorzystasz z tej oferty?

Prawdopodobnie nie będzie to koniec świata, ale ryzykujesz, że:
– stracisz kolejne lata, pracując na stanowisku, które nie jest dla Ciebie,
– zmarnujesz szansę na rozwój zawodowy zgodny z Twoimi potrzebami i wartościami,
– będziesz konsekwentnie zmierzać w kierunku wypalenia zawodowego.

Ale musisz wiedzieć, że ta oferta nie jest dla Ciebie, jeśli:

  • nie jesteś gotowa na przyjrzenie się swojemu życiu i konfrontację z trudnymi tematami,
  • nie jesteś maksymalnie zmotywowana do wprowadzania zmian w sferze zawodowej,
  • nie masz czasu ani przestrzeni na zaangażowanie się w swój rozwój. 

Co o coachingu mówią moje klientki? 

Po odbyciu 5 spotkań nie tylko poznałam siebie lepiej, ale też dostałam jasność co do kierunku, w którym chciałabym zmierzać i poczucie sprawczości, które sprawia, że wiem, że dam radę. Jestem zdeterminowana i pobudzona do działania jak nigdy dotąd. Dziś czuję, że chcę I MOGĘ dotrzeć do takiej pracy, w której się spełniam i z którą się identyfikuję, a która przy okazji pozwala mi zarobić.

Alicja, koordynator zespołu księgowego

W całym procesie coachingowym najbardziej mnie zaskoczył jego główny wniosek – dla mnie nie jest aż tak istotne CO robię, tylko z KIM pracuję. To pomogło mi się otworzyć na działalność w innych przestrzeniach i wypracować nowe obszary, w których realizuję kluczowe dla mnie potrzeby. Znacznie wzrosło moje poczucie wartości na rynku pracy. Lęk przed zmianą spadł do akceptowalnego poziomu 🙂 Bardzo polecam tą podróż w głąb siebie!

Weronika

W czasie coachingu uświadomiłam sobie, jak duży wpływ na to co robię, ma moje myślenie. Dzięki podpowiedziom i radom Angeliki znalazłam rozwiązania dla problemów, z którymi przyszłam. Dziękuję za dużo ciepła i życzliwości bez mamusiowania. Za ten mega pozytywny zastrzyk energii i power do dalszego działania.

Luka

Jestem bardzo zadowolona z coachingu u Angeliki. Rozmowa oraz wskazówki, które otrzymałam, pozwoliły mi szybko zidentyfikować kluczowe dla mnie obszary, istotne dla odzyskania motywacji i energii do dalszego rozwoju zawodowego oraz zadbania o równowagę między życiem zawodowym a osobistym.

Marta, project manager

Podsumujmy wszystkie korzyści:

✓ dzięki temu, że będziemy pracować 1:1, będę mogła skupić się podczas sesji w 100% na Tobie,
✓ odkryjesz, na czym tak naprawdę zawodowo Ci zależy,
✓ zaczniesz odpowiednio wykorzystywać swoje talenty i mocne strony,
✓dowiesz się, co dokładnie robić, dlaczego, kiedy i jak, i wreszcie ruszysz z miejsca.

Mam jeszcze dla Ciebie kilka bonusów!

Ćwiczenia do pracy własnej – by maksymalnie wykorzystać czas sesji

Wyzwania między sesjami – by stymulować Twój szybki rozwój i pogłębić wgląd

Nieograniczony kontakt mailowy – byś w trakcie trwania programu mogła dzielić się ze mną postępami

A może w Twojej głowie pojawiło się jedno z tych pytań? 

Ile czasu będę musiała poświęcić na pracę własną między sesjami?

To zależy od tego, ile już o sobie wiesz i w którym tygodniu pracy będziemy. Myślę, że średnio potrzebne będą Ci 2 lub 3 godziny tygodniowo, aby zaangażować się w proces.

Nie wierzę, że istnieje praca idealna. Czy ten program ma sens?

Pewnie rzeczywiście nie istnieje praca w 100% pozbawiona nawet najmniejszych wad. Ale ten program może Ci pomóc znaleźć taką ścieżkę kariery, w której drobne kamyczki na drodze nie będą przeszkadzać. Będziesz czuła się lepiej, będziesz bardziej zmotywowana i lepiej wykorzystasz swój potencjał i talenty. To mało? 😉

Jak bardzo trudne tematy będziemy poruszać?

Ustalmy jedną rzecz – ten program to nie terapia. Nie będę leczyć Cię z traum. Ale praca z przekonaniami, potrzebami i wartościami może nie być łatwa. Możesz w jej trakcie czuć różne emocje i nie wszystkie będą przyjemne. Dlatego zależy mi na tym, byś była naprawdę zdecydowana na podjęcie tego wyzwania, bo tylko przy pełnym zaangażowaniu będziesz mogła się cieszyć efektami.