Oddaję w Twoje ręce eBOOK

„7 kroków do zmiany branży“

Zaplanujesz z nim zmianę zawodową i dostaniesz motywacyjnego kopniaka od kobiet, które przeszły  zawodowy zwrot.

 

Pobierz eBOOK, który wprowadzi Cię na nową drogę zawodową!

Zgadzam się z polityką prywatności
WAŻNE! Zaraz otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie zapisu. Jeśli go nie ma, sprawdź od razu folderu spam, niechciane, oferty albo … czarną dziurę internetu;-). Najlepiej dodaj mój adres  do  książki adresowej, bo inaczej maile BĘDĄ GINĄĆ.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JEST NIEDZIELA. PRZEDSMAK NOWEGO TYGODNIA.

Cieszysz się na to? Czy raczej czujesz się jak sflaczały balon, z którego uszło powietrze i na myśl o poniedziałku dostajesz bólu brzucha?

Bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy, nasze niedziele są barometrem tego, jak się sprawy mają z naszą pracą. Jeśli cierpisz na "sunday night blues" czyli syndrom niedzielnego popołudnia, to być może czekasz na idealną pracę jak na księcia na białym koniu.

Kiedy miałam 7 lat wierzyłam, że jestem księżniczką, która przez pomyłkę trafiła do zwykłej rodziny. Co dzień prosiłam mamę, aby podłożyła ziarenko grochu pod materac w moim łóżku. Miałam absolutną pewność, że go wyczuję! Pewnego wieczoru, zniecierpliwiona moim naleganiem, powiedziała "już ci podłożyłam, w ubiegłym tygodniu".  Mój świat runął.

Czy czekasz na idealną pracę jak na księcia z bajki? Nie trać na to swojego cennego czasu. Idealnej pracy, podobnie jak księcia na białym koniu, nie ma.

Jest za to dopasowana praca. Taka, która sprawia, że otwierasz rano oczy, przeciągasz i uśmiechasz do siebie na samą myśl o tym, co  dzisiaj będziesz robić.

A kiedy buszujesz rano w szafie szukając swojej ulubionej bluzki, Twoje myśli biegną do osób, które dzisiaj spotkasz. Bo praca, to nie tylko miejsce i zadania, ale też ludzie, z którymi spędzasz 1/3 swojego życia. I na myśl o tym już się cieszysz!

Nazywam się Angelika Śniegocka. Jestem dyrektorem personalnym, a po godzinach pomagam kobietom zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję. W trakcie 20 lat kariery zmieniałam pracę 11 razy. Kiedy byłam pozostawiona sama sobie chciałabym znać kiedyś kogoś takiego jak ja, kto w odpowiednim momencie przyszedłby z pomocą i odpowiedział na nurtujące pytania.

 

Pobierz eBOOK „7 kroków do zmiany branży“. Zaplanujesz z nim zmianę zawodową i zainspirujesz historiami kobiet, które zrobiły ten krok przed Tobą.

Zgadzam się z polityką prywatności
Copyright 2020 | Angelika Śniegocka

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności