Oddaję w Twoje ręce eBOOK

„7 kroków do zmiany branży“

Zaplanujesz z nim zmianę zawodową i dostaniesz motywacyjnego kopniaka od kobiet, które przeszły  zawodowy zwrot.

 

Pobierz eBOOK, który wprowadzi Cię na nową drogę zawodową!

Zgadzam się z polityką prywatności
WAŻNE! Zaraz otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie zapisu. Jeśli go nie ma, sprawdź od razu folderu spam, niechciane, oferty albo … czarną dziurę internetu;-). Najlepiej dodaj mój adres  do  książki adresowej, bo inaczej maile BĘDĄ GINĄĆ.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JEST NIEDZIELA. PRZEDSMAK NOWEGO TYGODNIA.

Już za kilka, może kilkanaście godzin bezwzględny budzik przerwie Twój sen, żebyś zdążyła do pracy. Co czujesz, kiedy o tym myślisz?

Jeśli przez Twoje ciało przebiega nieprzyjemny dreszcz i odczuwasz nagły ścisk w żołądku… to mam dla Ciebie dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że prawdopodobnie masz pracę, która Ci nie sprzyja. Dobra - że możesz to zmienić!

Nazywam się Angelika Śniegocka. Jestem dyrektorem personalnym, a po godzinach pomagam kobietom zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję. W trakcie 20 lat kariery zmieniałam pracę 11 razy. Kiedy byłam pozostawiona sama sobie chciałabym znać kiedyś kogoś takiego jak ja, kto w odpowiednim momencie przyszedłby z pomocą i odpowiedział na nurtujące pytania.

 

Pobierz eBOOK „7 kroków do zmiany branży“. Zaplanujesz z nim zmianę zawodową i zainspirujesz historiami kobiet, które zrobiły ten krok przed Tobą.

Zgadzam się z polityką prywatności
Copyright 2020 | Angelika Śniegocka

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności