fbpx

Pomagam kobietom poszukującym własnej drogi zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję.


Poznaj swoje Motywacyjne DNA

i znajdź dopasowaną do siebie pracę!


Zgadzam się z polityką prywatności


Czy to brzmi znajomo?

Nie do końca umiem znaleźć dla siebie nowe miejsce pracy, które dawałoby mi satysfakcję - nie wiem czy źle wybieram pracodawców czy może mam "pecha"

W obecnej pracy jestem już wypalona. Nie robię rzeczy ważnych i nie czuję, abym chciała awansować w aktualnej firmie.

Mam trudność z przeskoczeniem na wyższe stanowisko. Byłam na kilku rekrutacjach, ale wybrali kogoś innego.

Wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim, ale moja praca już mnie nie satysfakcjonuje. Nie mam możliwości rozwoju i nie wykorzystuję swoich możliwości.

Jestem na stanowisku, na którym nie wykorzystuję w pełni swoich możliwości, chcę osiągnąć wyższy poziom w swojej karierze zawodowej, ale miewam momenty zwątpienia.

Czuję, że potrzebuję zmiany a moim problemem stała się rutyna oraz niezadowalające dochody. Nie mam pomysłu na zmianę, a także z uwagi na dużo pracy, odczuwam brak energii na zajęcie się zmianą.

Chcesz znaleźć pracę, dającą Ci zadowolenie, pracę wyzwanie, pracę przygodę i zastanawiasz się, czy to jest realne?

Mając wiele lat doświadczenia w rekrutacji, rozwijaniu talentów, budowaniu zespołów i zarządzaniu ludźmi w roli dyrektora personalnego w międzynarodowych korporacjach wiem dokładnie jak pomóc Ci zbudować niepowtarzalną markę i zarabiać tyle, ile jesteś warta, robiąc to co sprawia Ci radość.

To dlatego od ponad 12 lat pomagam kobietom poszukującym własnej drogi zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję, jednocześnie wzmacniając ich potencjał, pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Potrzebujesz kogoś kto jest po drugiej stronie stołu – ma doświadczenie i dostęp do najważniejszych dla Ciebie informacji?

Jesteś w dobrych rękach!

Większość coachów kariery nie pracowała nigdy na managerskim stanowisku i nie ma dostępu do kluczowej dla Ciebie wiedzy. Ja od 18 lat podejmuję decyzje personalne i znam tajemnice “Pani z HRu”.

To właśnie decyduje o tym, że coaching ze mną jest tak niewiarygodnie skuteczny.

CIEKAWI CIĘ, CO MOŻEMY ZROBIĆ RAZEM?

Program – Transformacja

Masz duże aspiracje zawodowe ale nie potrafisz jasno sprecyzować, co chcesz w życiu robić? – Zapraszam na transformację.

Program – Od_Nova

Jeśli marzysz o tym, aby ktoś kompetentny powiedział Ci, co masz zrobić, by dostać nową pracę to ten program jest dla Ciebie.

Konsultacja indywidualna

Szczegółowo omówimy Twoją sytuację i znajdziemy dla niej skuteczne rozwiązanie abyś szybko mogła zobaczyć rezultaty.