fbpx

Być może jesteś w punkcie, w którym szukasz odpowiedzi na pytania: Dlaczego nie mam pracy, która sprawia, że jestem szczęśliwa? Co robię źle? Czemu nie potrafię wymyślić, co naprawdę chcę zrobić? Jak zarabiać na życie i jednocześnie być szczęśliwą? Jaki biznes powinnam założyć?

Nie chcesz tylko pracować – chcesz, aby Twoja praca się liczyła. Nie chcesz tylko zarabiać pieniędzy – chcesz mieć cel. Chcesz czuć, że to, co robisz, ma znaczenie, a Twoja praca jest zgodna z Twoimi wartościami. Jesteś gotowa spróbować czegoś nowego. Ale trzymasz się „starego” ze strachu, choć Twoja dusza cierpi.

Jeśli idziesz do pracy z niechęcią, to prawdopodobnie dlatego, że możesz zrobić coś lepszego ze swoim życiem. Problem polega na tym, że nie jesteś pewna, co sprawiłoby, że poczułabyś się naprawdę spełniona. Niezależnie od tego, czy jesteś bez stałego zajęcia, czy szukasz odpowiedzi na pytanie, co oznacza dla Ciebie właściwa praca albo czujesz się już wypalona w aktualnym miejscu – musisz wiedzieć, co dalej robić. I powinnaś to odkryć jak najszybciej.

Praca z kobietami podczas coachingu kariery pokazała mi, że niektóre z łatwością wyznaczają sobie cele zawodowe i realizują kolejne kroki, używając do tego standardowych narzędzi, takich np. jak matryca celów czy linia czasu. Inne potrzebują pomocy w określenia kierunku, korzystając z niestandardowych technik dochodzenia do tego, takich jak Karty Kariery.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się czuć, że„spaliłaś” rozmowę rekrutacyjną/handlową, ale i tak dostałaś pracę/zlecenie? Albo odwrotnie: wyszłaś z rozmowy myśląc: „Wow, ale dobrze mi poszło!” tylko po to, aby kilka dni później dowiedzieć się, że wybrano kogoś innego? W jednej sytuacji zrobiłaś wszystko, co mogłaś i nie dostałaś tego, co chciałaś. W innej nic nie zrobiłaś i ostatecznie dostałaś wszystko.

Mając takie doświadczenia trudno nie zauważyć, że w naszym życiu działają niewytłumaczalne siły i kierują nas na określone ścieżki. Możesz prawdopodobnie wskazać tysiące sytuacji, w których to “los” lub “szczęście” wpłynęły na Twoje życie, dając Ci szansę poznania odpowiednich ludzi, albo znalezienia się we właściwym miejscu, o właściwym czasie. Być może nazywasz takie wydarzenia zbiegiem okoliczności, magią lub cudem. I nie ma wątpliwości, że taka siła (jakkolwiek ją nazwiesz) od czasu do czasu przejawia się w Twoim czy moim życiu a kiedy jej doświadczamy nasze życie jest nieskończenie lepsze. Niektórzy nazywają źródło tego przepływu Przeznaczeniem, Losem lub Boską Inteligencją, inni Duchowym Przewodnikiem, Aniołem Stróżem lub Siłą Wyższą.

Korzystając z kart kariery określam tę wszechobecną moc jako Siłę Wyższą, która towarzyszy Ci w codziennym życiu. Karty kariery pomagają wrócić na właściwy tor (taki, w którym doświadczasz stanu „flow” czyli przepływu) poprzez połączenie Cię z Siłą Wyższą. Dzięki temu możesz otrzymać wskazówki dotyczące Twojego celu życiowego

Nie ma znaczenia jakiego jesteś wyznania i czy w ogóle uważasz się za religijną czy uduchowioną osobę. Czytasz teraz te słowa, bo prawdopodobnie próbujesz ustalić co dalej i szukasz wskazówek od Siły Wyższej, która dokładnie wie, dlaczego jesteś na tej planecie i co powinnaś zrobić ze swoim życiem. Czas posłuchać wezwania.

Każdy z nas ma zdolności, które w nim rezonują, bez względu na to, jaką ma pracę. Możesz opisać to mówiąc: „Mam talent do liczb” czy „Jestem dobra w pracach manualnych” albo „Mam rękę do roślin”. Otrzymałaś te dary w konkretnym celu. Twoim życiowym zadaniem jest wykorzystanie ich w sposób, który samą Ciebie wzbogaca, ale też pomaga ludziom wokół Ciebie. Zamiast marnować czas na zastanawianie się, co robić dalej lub dryfować z pracy do pracy, możesz zacząć robić to, do czego zostałaś stworzona. Możesz dokonywać innych wyborów, odkrywać siebie na nowo i próbować nowych rzeczy.

Od tysiącleci ludzie używali wróżbiarstwa, aby sobie pomóc i odczytać wskazówki od Siły Wyższej. Do takich praktyk zalicza się m.in. powstała ponad 3 tysiące lat temu w Chinach Księga Przemian I-Ching, czytanie kart Tarota, stawianie indywidualnych horoskopów (kosmogramów) czy otwieranie ksiąg takich jak Biblia, Tora czy Koran na przypadkowej stronie w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytanie. Pracując z kartami kariery pomagam Ci połączyć się z tym samym źródłem Wszechwiedzącej Mądrości, które nosisz w sobie – Twoim własnym, wewnętrznym systemem GPS. Najważniejszy kompas już masz, bo karty kariery przemawiają bezpośrednio do Twojej duszy.

Skorzystaj z coachingu z kartami kariery, gdy:

nie jesteś pewna, jaki rodzaj pracy naprawdę Cię uszczęśliwi
– myślisz o zmianie zawodu
– rozważasz założenie własnego biznesu
– zastanawiasz się nad dalszą edukacją
– chcesz odkryć swoje powołanie
– czujesz potrzebę zmiany świata i tego, aby Twoja praca miała głęboki wpływ na innych.

Uczestnicząc w rytuale wyboru kart, kontaktujesz się z tą częścią siebie, która leży schowana głęboko i od dawna próbuje wydostać się na powierzchnię. Karty kariery wskazują na Twoje wrodzone talenty i przypominają Ci, kim masz być. Stwarzają okazję do tego, aby Twój Duchowy Przewodnik przemówił do Ciebie: “Zrób to. Idź w tym kierunku. Rób to, co kochasz, a wszystko będzie dobrze”.

Jeśli to co napisałam rezonuje z Tobą, zapraszam na sesję. Napisz do mnie na konsultacje[małpa]angelikasniegocka.pl