fbpx

Straciłaś kontrolę nad swoim życiem zawodowym?

Jesteś wyczerpana, bezsilna i cyniczna?

Pora się z tym skonfrotować.

Zastanawiasz się może dlaczego przytrafiło się to właśnie Tobie?

Główną przyczyną wypalenia jest długotrwały stres. Na to jak sobie z nim radzimy ma wpływ zarówno nasza sytuacja osobista (umiejętność radzenia sobie ze stresem,  zarządzania czasem, odłączenia się od pracy, kontakty społeczne) jak i czynniki sytuacyjne, takie jak przeciążenie pracą, niejasne oczekiwania, brak wsparcia w firmie, stagnacja, monotonia, brak rozwoju zawodowego czy konieczność działania niezgodnego z naszymi wartościami.

Może Ci się wydawać, że Twoja sytuacja jest bez wyjścia.

Ale poczucie przytłoczenia, którego doświadczasz, to sygnał, a nie wyrok. Dzięki zrozumieniu jego przyczyn i podjęciu działania  zaznasz ulgi wyzdrowienia.

Trudne doświadczenie będzie dla Ciebie początkiem nowego rozdziału zawodowego.

Jesteś wypalona zawodowo i życiowo. Masz depresję. Dodatkowo dołuje Cię poczucie winy. Już kilka razy słyszałaś, że „wymyślasz sobie problemy, bo nie chce Ci się pracować”.  Jeśli zabrnęłaś za daleko i chciałabyś odnaleźć drogę do siebie, zapraszam Cię na terapię.

Dlaczego warto?

Jestem coachem od 2008 roku (międzynarodowy certyfikat ICC), a teraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia w 5-letniej akredytowanej szkole psychoterapii. Ukończyłam też dwuletnią Szkołę Psychoterapii Zorientowanej na Proces oraz podyplomowe Studium Psychoterapii i Treningu Grupowego. Swoje kompetencje rozwijam uczestnicząc w szkoleniach m.in. z Terapii Schematów, Racjonalnej Terapii Zachowań oraz wielu innych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Mam 14-letnie doświadczenie w pracy z osobami dotkniętymi kryzysem zawodowym. Jestem autorką trzech książek z tego obszaru oraz mentorką Fundacji Liderek Biznesu.

Możesz u mnie liczyć na zaufanie i życzliwość.

Nie musisz dłużej cierpieć. Wiem, że każdy z nas potrzebuje czasem głaska, a czasem kuksańca, albo jakiegoś impulsu, który wyzwoli działanie.

Dzięki terapii zrozumiesz kim byłaś, kim jesteś i kim chcesz być.


Jestem tu, by pomóc Ci na nowo cieszyć się życiem!