DARMOWY WEBINAR
2 kwietnia(CZWARTEK) o 20.00

Jak zatrudniać najlepszych pracowników?

Solidna dawka praktycznej wiedzy o tym, jak przyciągnąć najlepszych kandydatów, tworzyć kuszące oferty pracy i usprawnić proces rekrutacji w Twojej firmie. Same konkrety.

Link do nagrania z webinaru dla zarejestrowanych uczestników.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

N

Jesteś świadomą kobietą, dla której praca znaczy więcej niż źródło stałego dochodu. Praca jest dla Ciebie formą samorealizacji, wyrażania siebie.

N

Pragniesz mieć pracę, w której możesz rozkwitnąć. Zależy Ci na rozwoju i lubisz się uczyć nowych rzeczy.

N

Marzysz o tym, aby żyć w zgodzie ze swoimi wartościami, także w pracy. By być autentyczną i czuć się częścią zgranego zespołu.

N

Wierzysz w głębi serca, że praca może być źródłem radości, spełnienia i satysfakcji, a jeżeli tak nie jest to tylko sygnał, że jesteś w niewłaściwym miejscu.

N

Masz swoje pomysły na kolejny krok zawodowy i chcesz dowiedzieć się, jak „z głową” przygotować się do tej zmiany.

Tak, gdy masz w pracy dobry dzień, masz duże plany na przyszłość.

A jednak… częściej niż byś chciała, brakuje Ci pewności co do dalszego kierunku zawodowego: przeglądasz ogłoszenia o pracę, ale nie wysyłasz żadnej aplikacji, czujesz, że coś Cię blokuje, jesteś zmęczona podejmowaniem kolejnych prób, wydaje Ci się, że niewiele wiesz i niewiele umiesz, więc zaciskasz zęby i myślisz sobie „dobra, praca to tylko praca“.

A może zazwyczaj jesteś pewna swoich kompetencji, ale nie czujesz się spełniona na obecnym stanowisku? Masz wrażenie, że Twoja droga zawodowa nie jest tak naprawdę Twoja, że czegoś ważnego Ci w niej brakuje?

Nie jesteś sama. Mogę powiedzieć, że jesteś w doborowym towarzystwie mądrych, ambitnych, świadomych kobiet, z którymi mam wielką przyjemność pracować jako coach i mentorka kariery oraz wymieniać wiadomości jako blogerka i autorka książek o karierze zawodowej.

NIE CZEKAJ

Webinar ma ograniczoną liczbę miejsc

 

OPINIE

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“W trakcie sesji otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania.”

“Dzięki temu na rozmowie kwalifikacyjnej, którą miałam już następnego dnia, czułam się zauważalnie swobodniej i pewniej w swoich odpowiedziach. Po rozmowie otrzymałam ofertę pracy.”

Alina, kontroler finansowy

“Duże wyczucie i mądrość wynikająca z ogromnego doświadczenia.”

“Takich umiejętności, jakie prezentuje Angelika, nie zdobywa się na kursie. Dzięki temu jest tak efektywna”.

Emilia, rekruter IT

“Pragmatyczne podejście do tematu oraz duże doświadczenie.”

“Wskazówki Angeliki pozwoliły mi szybko zidentyfikować kluczowe dla mnie obszary, istotne dla odzyskania motywacji i energii do dalszego rozwoju zawodowego.

Marta, project manager

“Znalazłam rozwiązania dla problemów w zarządzaniu zespołem.”

Nabrałam większego przekonania do swoich umiejętności i wiedzy. Polepszyły się moje kontakty z ludźmi.”

Joanna, kierownik zespołu

Chcesz zwiększyć swoją skuteczność?

Wybór należy do Ciebie

Pomyśl, ile udanych rekrutacji będziesz do przodu gdy podejmiesz teraz konkretne działanie. Dzięki temu także Twój biznes będzie na dużo wyższym etapie. Nie popełniaj tych samych błędów. Niech nie powstrzymuje Cię brak konkretnej wiedzy jak skutecznie zatrudniać pracowników krok po kroku.  Jesteś w tej komfortowej sytuacji, że ktoś, kto naprawdę się na tym zna, przeprowadzi Cię przez ten proces.

TO JAK BĘDZIE?

STAĆ CIĘ NA ZWLEKANIE?

Zamierzasz spędzić kolejne miesiące na zastanawianiu się, co zrobić, by zatrudniać lepszych pracowników czy też skorzystasz z mojego doświadczenia i zabierzesz się za konkretne działania już teraz?

#zostańwdomu i ucz się on-line, bo Twoja firma będzie się rozwijać tylko z najlepszymi!

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności