DARMOWY WEBINAR
2 kwietnia(CZWARTEK) o 20.00

Jak zatrudniać najlepszych pracowników?

Solidna dawka praktycznej wiedzy o tym, jak przyciągnąć najlepszych kandydatów, tworzyć kuszące oferty pracy i usprawnić proces rekrutacji w Twojej firmie. Same konkrety.

Link do nagrania z webinaru dla zarejestrowanych uczestników.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

N

Zmieniasz pracę co kilka lat, jednak odczuwasz z niej coraz mniej satysfakcji. Szybko dopada Cię zmęczenie, rutyna i znudzenie. Nie wiesz dokładnie, czego chcesz, ale praca, którą teraz masz, to na pewno nie jest "to"!

N

Utknęłaś w martwym punkcie i pracujesz poniżej swoich możliwości. Znajomi ze studiów zaszli już daleko, a Ty nadal szukasz odpowiedzi na pytanie, czy to co robisz ma sens.

N

Dopada Cię wypalenie i jeśli nie podejmiesz jakiejś decyzji, wpadniesz w depresję. Czujesz, że to już ostatni dzwonek.

N

Zastanawiasz się, czy nie otworzyć własnej firmy, ale boisz się zostawić bezpieczny etat. Masz wątpliwości, czy nadajesz się do prowadzenia własnego biznesu.

N

Zostałaś zwolniona z pracy. Odbierasz to jako znak, że powinnaś zająć się czymś innym, bo już od dłuższego czasu męczyłaś się na swoim stanowisku.

Jeśli to jest o Tobie i Twoja dusza cierpi w pracy wiedz -

NIE JESTEŚ SAMA!

Dla niektórych określenie „szczęśliwy pracownik” brzmi jak oksymoron - nieistniejąca sprzeczność. Ale wbrew sceptykom usiłującym wmówić nam, że "praca to tylko praca""wystarczy oddzielić życie prywatne od zawodowego i przestać się przejmować", dla wielu kobiet praca to drugi czynnik od którego uzależniamy poczucie szczęścia (zaraz po rodzinie).

Wiele badań naukowych potwierdza silny związek pomiędzy satysfakcją z kariery zawodowej a satysfakcją z życia w ogóle.

 

OKREŚLENIE CELU DAJE SZCZĘŚCIE

Jeden z kluczowych wniosków płynących z badań nad poczuciem szczęścia brzmi pozornie prosto:

Czujemy się szczęśliwi wtedy, gdy mamy jasno określone cele i poczucie, że zmierzamy w ich kierunku.

Wyznaczanie motywujących, znaczących i osiągalnych celów to pierwszy krok do szczęścia. I tu zaczynają się schody, ponieważ mamy kulturowo wdrukowane skojarzenia,  że cele muszą być ambitne, podczas gdy dla samego odczuwania szczęścia jest to nieistotne. Ważne jest, żeby mieć cel zawodowy. Co więcej - małe i łatwe do osiągnięcia cele budują w nas pewność siebie i oswajają obecny u wielu kobiet lęk przed sukcesem.

 

 

NIE ZNASZ JESZCZE SWOJEGO CELU A DOTYCHCZASOWE ZMIANY ZAWODOWE BYŁY U CIEBIE PRZYPADKOWE?

Chcesz ustalić, co jest dla Ciebie ważne w pracy? Jakie cechy musi mieć Twoja idealna praca, abyś chciała w niej zostać na dłużej? Co Cię motywuje do działania? Jakie są Twoje mocne strony i jak możesz je wykorzystać? Czy masz zmienić zawód czy może wystarczy, że ukształtujesz swój zakres obowiązków? Szukasz odpowiedzi na pytanie czy rzucić etat i założyć własną firmę czy poszukać po prostu lepszego miejsca pracy?

Krótko mówiąc: potrzebujesz odkryć, co chcesz w życiu robić i zacząć to robić!

NIE CZEKAJ

Webinar ma ograniczoną liczbę miejsc

 

OPINIE

Nie tylko ja uważam, że warto 🙂

“W trakcie sesji otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania.”

“Dzięki temu na rozmowie kwalifikacyjnej, którą miałam już następnego dnia, czułam się zauważalnie swobodniej i pewniej w swoich odpowiedziach. Po rozmowie otrzymałam ofertę pracy.”

Alina, kontroler finansowy

“Duże wyczucie i mądrość wynikająca z ogromnego doświadczenia.”

“Takich umiejętności, jakie prezentuje Angelika, nie zdobywa się na kursie. Dzięki temu jest tak efektywna”.

Emilia, rekruter IT

“Pragmatyczne podejście do tematu oraz duże doświadczenie.”

“Wskazówki Angeliki pozwoliły mi szybko zidentyfikować kluczowe dla mnie obszary, istotne dla odzyskania motywacji i energii do dalszego rozwoju zawodowego.

Marta, project manager

“Znalazłam rozwiązania dla problemów w zarządzaniu zespołem.”

Nabrałam większego przekonania do swoich umiejętności i wiedzy. Polepszyły się moje kontakty z ludźmi.”

Joanna, kierownik zespołu

Chcesz zwiększyć swoją skuteczność?

Wybór należy do Ciebie

Pomyśl, ile udanych rekrutacji będziesz do przodu gdy podejmiesz teraz konkretne działanie. Dzięki temu także Twój biznes będzie na dużo wyższym etapie. Nie popełniaj tych samych błędów. Niech nie powstrzymuje Cię brak konkretnej wiedzy jak skutecznie zatrudniać pracowników krok po kroku.  Jesteś w tej komfortowej sytuacji, że ktoś, kto naprawdę się na tym zna, przeprowadzi Cię przez ten proces.

TO JAK BĘDZIE?

STAĆ CIĘ NA ZWLEKANIE?

Zamierzasz spędzić kolejne miesiące na zastanawianiu się, co zrobić, by zatrudniać lepszych pracowników czy też skorzystasz z mojego doświadczenia i zabierzesz się za konkretne działania już teraz?

#zostańwdomu i ucz się on-line, bo Twoja firma będzie się rozwijać tylko z najlepszymi!