Zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie online

10 GRUDNIA, CZWARTEK O GODZ. 20.00

 TRZY POWAŻNE BŁĘDY POPEŁNIANE PRZEZ DOBRYCH PRACOWNIKÓW PRZY ZMIANIE PRACY

 

WAŻNE! Zaraz otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie zapisu. Jeśli go nie ma, sprawdź od razu folderu spam, niechciane, oferty albo … czarną dziurę internetu;-)

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JEST NIEDZIELA. PRZEDSMAK NOWEGO TYGODNIA.

Cieszysz się na to? Czy raczej czujesz się jak sflaczały balon, z którego uszło powietrze i na myśl o poniedziałku dostajesz bólu brzucha?

Bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy, nasze niedziele są barometrem tego, jak się sprawy mają z naszą pracą. Jeśli cierpisz na "sunday night blues" czyli syndrom niedzielnego popołudnia, to być może czekasz na idealną pracę jak na księcia na białym koniu.

Kiedy miałam 7 lat wierzyłam, że jestem księżniczką, która przez pomyłkę trafiła do zwykłej rodziny. Co dzień prosiłam mamę, aby podłożyła ziarenko grochu pod materac w moim łóżku. Miałam absolutną pewność, że go wyczuję! Pewnego wieczoru, zniecierpliwiona moim naleganiem, powiedziała "już ci podłożyłam, w ubiegłym tygodniu".  Mój świat runął.

Czy czekasz na idealną pracę jak na księcia z bajki? Nie trać na to swojego cennego czasu. Idealnej pracy, podobnie jak księcia na białym koniu, nie ma.

Jest za to dopasowana praca. Taka, która sprawia, że otwierasz rano oczy, przeciągasz i uśmiechasz do siebie na samą myśl o tym, co  dzisiaj będziesz robić.

A kiedy buszujesz rano w szafie szukając swojej ulubionej bluzki, Twoje myśli biegną do osób, które dzisiaj spotkasz. Bo praca, to nie tylko miejsce i zadania, ale też ludzie, z którymi spędzasz 1/3 swojego życia. I na myśl o tym już się cieszysz!

Chodź do mnie na bezpłatne szkolenie! Porozmawiamy o tym, czego Ci brakuje do tego, by poczuć miłosny uścisk z pracą i co możesz z tym zrobić.

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ ZA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ważna informacja organizacyjna:

Osoby zapisane otrzymają mailem, przed szkoleniem, link do pokoju i dodatkowe materiały. Aby być na bieżąco idź do skrzynki mailowej – najlepiej teraz – i potwierdź zapis na listę. Dodaj mój adres do listy kontaktów, bo inaczej wiadomość ode mnie wyląduje w spamie i znajdziesz ją po miesiącu;-) Udział w szkoleniu na żywo nie jest obowiązkowy – zarejestrowane uczestniczki dostaną link do nagrania, który będzie aktywny przez tydzień.

PODCZAS SZKOLENIA:

 

  • zastanowisz się co dla Ciebie oznacza satysfakcjonująca praca i dlaczego ważne jest by abyś podążała tą drogą,

  • poznasz 3 kluczowe błędy, popełniane przez dobrych pracowników przy zmianie pracy,

  • dowiesz się jakie kroki są niezbędne, aby uniknąć tych błędów,

  • opowiem Ci o moim nowym  4-tygodniowym grupowym programie mentoringowym online “W miłosnym uścisku z pracą”.

Nazywam się Angelika Śniegocka. Jestem dyrektorem personalnym, a po godzinach pomagam kobietom zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję. W trakcie 20 lat kariery zmieniałam pracę 11 razy. Kiedy byłam pozostawiona sama sobie chciałabym znać kiedyś kogoś takiego jak ja, kto w odpowiednim momencie przyszedłby z pomocą i odpowiedział na nurtujące pytania.
Copyright 2020 | Angelika Śniegocka

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności