Zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie online

10 GRUDNIA, CZWARTEK O GODZ. 20.00

 TRZY POWAŻNE BŁĘDY POPEŁNIANE PRZEZ DOBRYCH PRACOWNIKÓW PRZY ZMIANIE PRACY

 

WAŻNE! Zaraz otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie zapisu. Jeśli go nie ma, sprawdź od razu folderu spam, niechciane, oferty albo … czarną dziurę internetu;-)
N

Jesteś świadomą kobietą, dla której praca znaczy więcej niż źródło stałego dochodu. Praca jest dla Ciebie formą samorealizacji, wyrażania siebie.

N

Pragniesz mieć pracę, w której możesz rozkwitnąć. Zależy Ci na rozwoju i lubisz się uczyć nowych rzeczy.

N

Marzysz o tym, aby żyć w zgodzie ze swoimi wartościami, także w pracy. By być autentyczną i czuć się częścią zgranego zespołu.

N

Wierzysz w głębi serca, że praca może być źródłem radości, spełnienia i satysfakcji, a jeżeli tak nie jest to tylko sygnał, że jesteś w niewłaściwym miejscu.

N

Masz swoje pomysły na kolejny krok zawodowy i chcesz dowiedzieć się, jak „z głową” przygotować się do tej zmiany.

Tak, gdy masz w pracy dobry dzień, masz duże plany na przyszłość.

A jednak… częściej niż byś chciała, brakuje Ci pewności co do dalszego kierunku zawodowego: przeglądasz ogłoszenia o pracę, ale nie wysyłasz żadnej aplikacji, czujesz, że coś Cię blokuje, jesteś zmęczona podejmowaniem kolejnych prób, wydaje Ci się, że niewiele wiesz i niewiele umiesz, więc zaciskasz zęby i myślisz sobie „dobra, praca to tylko praca“.

A może zazwyczaj jesteś pewna swoich kompetencji, ale nie czujesz się spełniona na obecnym stanowisku? Masz wrażenie, że Twoja droga zawodowa nie jest tak naprawdę Twoja, że czegoś ważnego Ci w niej brakuje?

Nie jesteś sama. Mogę powiedzieć, że jesteś w doborowym towarzystwie mądrych, ambitnych, świadomych kobiet, z którymi mam wielką przyjemność pracować jako coach i mentorka kariery oraz wymieniać wiadomości jako blogerka i autorka książek o karierze zawodowej.

Chodź do mnie na bezpłatne szkolenie! Porozmawiamy o tym, czego Ci brakuje do tego, by poczuć miłosny uścisk z pracą i co możesz z tym zrobić.

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ ZA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ważna informacja organizacyjna:

Osoby zapisane otrzymają mailem, przed szkoleniem, link do pokoju i dodatkowe materiały. Aby być na bieżąco idź do skrzynki mailowej – najlepiej teraz – i potwierdź zapis na listę. Dodaj mój adres do listy kontaktów, bo inaczej wiadomość ode mnie wyląduje w spamie i znajdziesz ją po miesiącu;-) Udział w szkoleniu na żywo nie jest obowiązkowy – zarejestrowane uczestniczki dostaną link do nagrania, który będzie aktywny przez tydzień.

PODCZAS SZKOLENIA:

 

  • zastanowisz się co dla Ciebie oznacza satysfakcjonująca praca i dlaczego ważne jest by abyś podążała tą drogą,

  • poznasz 3 kluczowe błędy, popełniane przez dobrych pracowników przy zmianie pracy,

  • dowiesz się jakie kroki są niezbędne, aby uniknąć tych błędów,

  • opowiem Ci o moim nowym  4-tygodniowym grupowym programie mentoringowym online “W miłosnym uścisku z pracą”.

Nazywam się Angelika Śniegocka. Jestem dyrektorem personalnym, a po godzinach pomagam kobietom zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję. W trakcie 20 lat kariery zmieniałam pracę 11 razy. Kiedy byłam pozostawiona sama sobie chciałabym znać kiedyś kogoś takiego jak ja, kto w odpowiednim momencie przyszedłby z pomocą i odpowiedział na nurtujące pytania.
Copyright 2020 | Angelika Śniegocka