Witaj, jestem Angelika!

Jestem dyrektorem personalnym i kocham to co robię. Mam wieloletnie doświadczenie w rekrutacji, zarówno w dużych jak i mniejszych firmach. Od kilkunastu lat buduję strategie personalne dla zarządów.

Piszę książki, publikuję w prasie branżowej, występuję na konferencjach. Zdobyłam tytuł Top Manager HR w ogólnopolskim konkursie pod patronatem Rzeczpospolitej, pokonując ponad 600 kandydatów.

Sama przeszłam drogę od sekretarki do managera i od ponad 12 lat towarzyszę w podobnej podróży innym kobietom. Pokazuję jak poruszać się po meandrach rynku pracy i zachować swoją duszę.

Z wykształcenia jestem prawnikiem i od ukończenia studiów nigdy nie przestałam się uczyć.

Zainwestowałam w swój rozwój zawodowy i osobisty mnóstwo czasu, zaangażowania i pieniędzy, kończąc kolejne studia podyplomowe (ostatnio MBA) czy szkoląc się u najlepszych zagranicznych nauczycieli (takich jak Harv Eker, Blair Singer, Tony Robbins czy Ramit Sethi). Od 2008 roku jestem certyfikowanym coachem międzynarodowej organizacji International Coaching Community (ICC).

Wydałam dwa bestsellery „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci czyli sekrety rekrutujących” (4. wydania) oraz „Coaching kariery”. Możesz przeczytać wiele moich artykułów w pismach branżowych, takich jak „Personel Plus” czy „Personel i Zarządzanie”. Jestem też twórczynią pierwszego autorskiego programu coachingu kariery online (2009).

About Our Studio

Aenean et facilisis justo, vitae lobortis augue. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In eget justo eget dolor dictum scelerisque. Ut porta tristique viverra. Donec interdum efficitur quam quis iaculis. Sed accumsan justo eget elit.

Zanim odkryłam swoją ścieżkę serca, robiłam w życiu różne rzeczy.

Miałam firmę oferującą usługi w zakresie rozwoju osobistego. Uczyłam w szkole angielskiego. Napisałam swoją pierwszą książkę o odchudzaniu, a potem powieść, która nigdy nie ujrzała światła dziennego, bo została odrzucona przez kilka wydawnictw. Stałam za barem w Londynie i sprzątałam domy w Chicago. Pisałam do magazynu zajmującego się rozwojem osobistym.

Zanim zostałam kierownikiem, a potem dyrektorem działu personalnego, byłam sekretarką w małej, polskiej firmie.

Bogatsza o to doświadczenie i zdobytą wiedzę pomagam innym kobietom uniknąć błędów, które ja kiedyś popełniłam. Jestem kimś, kogo sama chciałabym spotkać rozpoczynając swoją przygodę z byciem kierownikiem.

 

Prywatnie jestem pasjonatką teatru, mamą 13-nastolatka i żoną. Coachują mnie każdego dnia – jeśli wiesz, o czym mówię;-).

Kiedy nie pracuję i nie jestem w teatrze, możesz spotkać mnie na rodzinnych wypadach na rowerze albo w bibliotece (czytanie i słuchanie książek to moja kolejna pasja).

Uwielbiam zwiedzać świat i tęsknię za słodyczą tajskiego smoothie z mango.

Prywatnie jestem pasjonatką teatru, mamą 13-nastolatka i żoną. Coachują mnie każdego dnia – jeśli wiesz, o czym mówię;-).

Kiedy nie pracuję i nie jestem w teatrze, możesz spotkać mnie na rodzinnych wypadach na rowerze albo w bibliotece (czytanie i słuchanie książek to moja kolejna pasja).

Uwielbiam zwiedzać świata i tęsknię za słodyczą tajskiego smoothie z mango.

Poznaj swoje motywacyjne D. N. A. i

znajdź dopasowaną do siebie pracę!

Zgadzam się z polityką prywatności

 

Myślisz o zmianie pracy?

Odkryj swoje mocne strony, aby sprawdzić, czy to dobry pomysł.

Pobierz ebook i poznaj swoje supermoce. Część pomysłów będziesz mogła porzucić bez żalu.


Zgadzam się z polityką prywatności